Idėjos Promo filmukui

This topic has 3 replies, 3 voices, and was last updated 2 years, 10 months ago by Alexander Weber.

 • Author
  Posts
 • #9875
   Beneris
  Keymaster

  Na kaip jau chate minėjau būtų neblogai susukti kokį promo filmuką, pristatantį mūsų CMM. Ir jo jo funkcionalumą.
  Čia prašome siulyti, ką ir kaip bųtū galima paminėti, jeigu įmanoma galit ir tekstukus titrams pasiūlyti.
  Jau maždaug sutarėm, kad Holloe filmuos aš lipdysiu, bet būtų gerai, kad kuo daugiau žmonių prisidėtų su savo pasiūlymais idėjomis ir gal net video medžiaga.

  Aš pats tą filmuką isivaizduoju, kokiu 3min trukmės, su uzdėta kokia muzika ant viršaus (na gali ten transporto ir sūvių garsai girdėti), rodyti tuos CMM teikiaus navarotus, ir su titrais juos tumpai įvardinti. Tai cia manau būtų tie 14 skirtingų kitų, XP points awardai ir gaunama vis geresne ginkluotė, perkama technika, CAS, Ammo drop, Botu ciopas, commanderio valdomi botai, Statomi fobai ir raliai, dinamiškai generuojamos misijos ir priešai, kurie gali pasirodyti bet kur.

  #9876
   Hollow
  Participant

  O gal padaryti atskirus filmukus? Pvz kitams. Kai keičiasi kadrai su kitų pokyčiais kas sekundę vizualiai ir prirašomas koks kitas ir kelintas lvl.
  Atskiras filmukas Commanderio funkcijoms parodyti. Kai vienam kadre jis klikteli ammo dropą – kitame jis jau iš žemės matomas kaip virš galvų praeina, ir pan.

  #9877
   Beneris
  Keymaster

  Na del kitų, as galvoju tupai parodyti visus kokio 3levelio ir viena iš jų paskutinį, rodyti kokį AT ir tada trumpai po kelis kadrus kiekvieno skrtingo lvl, vis su geresniais ginklais, nes keiciasi jam daugiausiai vienasuviai vis skirtingi, na ir primary ginklais m4, ht416, m4 blockII

  #9878
   Alexander Weber
  Participant

  I am not sure if i understood everything you said but if you wanna show all the features ofc cmm i would say you split the Videos like “dyslexi” did it with bis tutorials which means for each feature you make a seperat and short Video ( 3 min or so). For example with the ammo drop quick section were you see how the infantry request a ammo drop from the commander then next view is how the commander calls for it next ia just a few shots were you see the plane fly then next would be just the view of a player who Sees it paradroping next up looting + covering scene last shot were the looted RPG is in use….

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 ARMA 3 LT

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Skip to toolbar