Klaidos, pastabos ir pasiųlymai

This topic has 8 replies, 7 voices, and was last updated 6 years, 7 months ago by senis.

  • Author
    Posts
  • #7995
     Beneris
    Keymaster

    Labas visiems,

    Pagaliau pradedam naują ARMA sezoną, ir pradedam jį su nauju puslapiu.
    Kažkiek video ir senų postų nukopijavau iš senojo forumo, gal kažko kiti pasiges.
    Taigi skųskitės, komentuokite ir siūlykite ko dar šiam puslapiu trūksta ar kas jame blogai.

    Kaip mes ji galime paversti dar gražesniu ir naudingesniu.

    #8269
     Choomba
    Participant

    Smagu matyti, kad vyksta darbai su pradiniu web puslapiu, tikrai žymiai geriau, nes jau pirmame puslapyje gali rasti esminę informaciją.
    1. Ar tikrai norite viską angliškai rašyti? Nes nemanau kad pagrindiniame puslapyje esantys “Galeria” ar “Statistic” labai jau teisingi.
    2. Manau užtenka kad nuoroda Forums būtų be iškrentančio meniu, tada tiesiog mestų į pagrindinę šaką. Taip mažiau klaidu, o ir gali pamatyti, kad kitose skiltyse yra naujos info
    3. Forumas turi per daug atšakų. Server info, Mods ir CMM mission manau gali būtį vienoje bendroje atšakoje “Server info” ir pagrindines temas daryt sticky pvz. servu ip, naudojami modai, modu istalinimas, servo naujienos.
    Užtenka manau trijų “Server info”, “English forum”, “Lithuanian forum”.
    4. Man dabar nerodo mapo ir rezultatu Mission statuse

    • This reply was modified 8 years, 2 months ago by Choomba.
    #8271
     Srž. Adacas
    Participant

    Šiaip perėjimo prie lietuvių kalbos aš už. Kaip sakė galime tiesiog palikti forume skilti, bet ir tai abejojų ar mum to reiktų.
    Dėl iškrentančio meniu taip pat pritariu. Nes realiai niekad nesu pasinaudojęs vistiek kadangi eini į patį forumą tikrinti naujų temų, o ne kažkur specifiškai
    Dėl forumo ruošiu dabar naują template kaip kas eitu

    #9441
     senis
    Participant

    Gerbemieji Litcon CMM dalyviai .
    1. Kas jums cmm , nepatinka ir kuo truksta
    2. kam pvp nereikia
    3. Galim adminus palikt ramybej . sesiju metu
    4. Kam nepatinka nauduojami modai sio metu CMM
    KAs dar ka turi pasisakyt

    #9442
     Hollow
    Participant

    1. Nepatinka: vienas kitas bugas, nieko rimto.
    Patinka: 99.9%.
    2. Man asmeniškai PVP patinka aktyvus. Sėdėjimas ir spectatinimas kaip kiti laksto 20 minučių – ne man. Jeigu išskirti kada bus kokio tipo PVP – tikrai nedalyvaučiau kur nelimpa ir netrukdyčiau kitiems kam tai patinka. Detaliau – atskira tema.
    3. Adminus ramybėje palikti būtina. Ypač sesijos metu. Yra forumas, ten ir dėti visus nusiskundimus. Reiktų ir man įprasti taip daryti.
    4. Man modai limpa. Nepatinka kai liaudis “pakvailiojimui” prisideda negaunamų ginklų ar daiktų. Arba visiem arba niekam – paprasta logika yra teisingiausia.

    Kritiką išsakyti reiktų forume. Bet ir priimti ją reikėtų atitinkamai. Jeigu adminam nepatinka arba tuo metu yra nepriimtina techninė informacija susijusi su žaidimo mechanika ar bugais – visų pirma reikėtų taip ir pasakyti. O žaidėjams stengtis neerzinti žmonių kurie kuria misijas, jie atėjo pažaisti, o ne padirbti. Dirba jie kai niekas nemato, statydami misijas ir tiesindami bugus. IMHO

    #9443
     Beneris
    Keymaster

    Jeigu išskirti kada bus kokio tipo PVP…

    Gal galima sukonkretinti tuos tipus, kokie jie gali būti ir tada reiktų rinkti tą kuris priimtiniausias daugumai.

    Nes mes su Liutu darom tokį kokį norėtume vadinti hardocre: viena gyvybė, konkreti užduotis, NE trečiam asmenui, fiksuotas minimalus loudautas.
    Tas blitzkrieg daugiau prie popso, yra respawn, kulimatorius po kažkieno nusivylimo sudėjau. Ir kaip vakar mačiau tą popsiny dar reikia daug kur taisyti (gydymas, opfor offiser amunicija).

    Tas popsinis tinka prasiblaškymui, bet man asmeniškai nelabai, nes gyvybės taip nesaugai, mažiau adrenalino.
    Net ir vakar į pabaigą užsidėja buvom jį, ir žinot ką pastebėjau. Kad žmonės nori tūpai pasišaudyt be jokio taktikavimo ir komandinio darbo. Mes už bluforus lošdami visus taškus paėmėm per greičiau nei per 20min, kaip apsikeitėm pusėm per 45min visų taškų neatėmė. Nes chebra norėjo pasifragint ir niekas nėjo zonos capinti.

    Man asmeniškai daug smagiau be respwan, tada žmonės nori išsilaikyti, įvykdyti taską, vyksta komunikacija squade. O ne tūpai lėkimas pasifragint kaip kokiam publike su randomais. Pats irgi kaip noriu tik fun ar kąnors patrolint užsimanau einu King of the Hill.

    Dėl pačio aktyvumo, puolančioji pusė dažniausiai diktuoja tempą. Norit rushinkit su mašinom, norit taktiškai prieikit čia jau kaip kam patinka ir kaip kam gaunas.

    Jeigu yra konstruktyvių pasiųlymų dėl PvP tipo ir tempo, pasidalinkit, tibulinsim.

    • This reply was modified 7 years, 2 months ago by Beneris.
    #9445
     Prikolas
    Participant

    visu pirma manau kad cia reikia visiems emocijas atsisaldyti.
    o tai daugiau emocijom snekama dabar nei blaivia galva.

    1. del cmm dideliu problemu nera, nors tobulumui ribu nera.

    2. man asmenine nuomone ARMA 3 PVP yra subjektyvus dalykas kitaip tariant ne visiems tas arkliukas patinka.
    o del PVP paskutiniu metu kyla emociju bereikalingu.
    Su PVP biski buvo paskubeta, kai nebuvo iki galo isiaiskinta ko zmones nori ar is viso jos norim.
    Liuta ir beneri galiu suprasti kad jie eikvoja laika ir energija kurdami kazka ir atejus didziajai dienai, pirmas klausimas o kodel cia taip o ne anaip.
    bet visai tai iskilo todel kad kaip ir pamineta auksciau kad nebuvo iki galo sutarta ko zmones nori is to pvp.
    3. nemaciau kad kazkas adminams sedetu ir istisai pistu smegenis realiai sakant, nors liutas su beneriu sedi kitam bury dazniausiai tai negaliu situo klausimu daug kuo pasisakyti.
    4. nepatinka modai ar ideju pasiulymas apibresk klausima senasis.

    #9584
     Donatas
    Participant

    Neduoda pilotams interaction daryt tokiu kaip surist, nešt ir panašiai, tik medicininius leidžia ir dogtag paziuret tada dar kažkas su botu spawnu nelabai gerai, nes plaukė valtis, aš lupiau su mk19 , puse apkabos sušėriau nemire nei vienas, bet iš šautuvo lesant išsijungia, tai gal granatos lėvos tada šaudant i botu ural’ą irgi vos ten išjungė jį, žodžiu, su granatom kaip su kulkom – jei nori nužudyt turi pataikyt į žmogų, ne aplink jį

    #9810
     senis
    Participant

    del misiju esamu ir ateinaciu

    Mano manimu turietu buti taip , kad mape spawninimas turietu butu minimalus patruliu tai yra sakyciau maks iki 10 patruliu kurie randomu atsirastu laisvose ertmese ,
    tokiu budu bus netikietumo fakltorius bei juo isvengimo lengvesnis budas

    Paciose misijose manau turietu sudaryti, pacios misijos zonuoj vaksciotu tupi talibai kurie ale yra uzverbuoti prorusisku pajiegu , o pati grynai objecta ginti specukai , plius manau pacio misijoj gali buti ir sunki teknika kuri laiko pazicijas ir gina jas tiek statikai .
    pastiprinimas turietu eiti mech infas ir pasunkintas
    , tokiu budu isvenksma tokiu dalyku kur be atsisiestum ar uz 1 km nuo obj ar uz 1.5 km obj turi kontaktus , atsiras planavimas ir to planavimo rezultatas o jeu veiksmas viduj priklausys ant kiek greitai ir profesonaliai dirps skyriai .

    trecia tokiu kaip lakstancios sunkios teknikos , po mapa is oro , mau cia biski jau toks durnas dalykas

    frendly miestai turietu butu frendly ir izengus preisikom pajiegom i ji tueitume gaut kasko ispeijima kad pastebietas priesa prie frendly miesto

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 ARMA 3 LT

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Skip to toolbar