Loaduotas

This topic has 20 replies, 7 voices, and was last updated 6 years, 4 months ago by Strėlė.

  • Author
    Posts
  • #8923
     Prikolas
    Participant

    Sveiki mano marksmano siiulomas loudoutas su kuriuo spwanintusi.

    comment “Exported from Arsenal by Prikolas”;

    comment “Add containers”;
    this forceAddUniform “Niko_USA_R_ATACSFGOD”;
    for “_i” from 1 to 15 do {this addItemToUniform “ACE_fieldDressing”;};
    for “_i” from 1 to 5 do {this addItemToUniform “ACE_epinephrine”;};
    for “_i” from 1 to 10 do {this addItemToUniform “ACE_morphine”;};
    this addItemToUniform “ACE_Kestrel4500”;
    this addItemToUniform “ACE_microDAGR”;
    this addItemToUniform “ACE_RangeCard”;
    this addItemToUniform “ACE_MapTools”;
    this addItemToUniform “ACE_Flashlight_MX991”;
    this addItemToUniform “ACE_EarPlugs”;
    for “_i” from 1 to 2 do {this addItemToUniform “ACE_CableTie”;};
    this addVest “V_PlateCarrier2_rgr”;
    this addItemToVest “ACE_IR_Strobe_Item”;
    for “_i” from 1 to 9 do {this addItemToVest “CUP_20Rnd_TE1_Red_Tracer_762x51_DMR”;};
    for “_i” from 1 to 2 do {this addItemToVest “CUP_17Rnd_9x19_glock17”;};
    this addBackpack “CUP_B_USMC_MOLLE_WDL”;
    this addItemToBackpack “CUP_optic_Leupold_VX3”;
    for “_i” from 1 to 4 do {this addItemToBackpack “SmokeShellGreen”;};
    for “_i” from 1 to 3 do {this addItemToBackpack “CUP_HandGrenade_L109A1_HE”;};
    this addHeadgear “H_Cap_oli_hs”;
    this addGoggles “CUP_FR_NeckScarf”;

    comment “Add weapons”;
    this addWeapon “CUP_srifle_M14_DMR”;
    this addPrimaryWeaponItem “muzzle_snds_B”;
    this addPrimaryWeaponItem “CUP_optic_ACOG”;
    this addPrimaryWeaponItem “CUP_bipod_Harris_1A2_L”;
    this addWeapon “CUP_hgun_Glock17”;
    this addHandgunItem “muzzle_snds_L”;
    this addHandgunItem “CUP_acc_Glock17_Flashlight”;
    this addHandgunItem “optic_MRD”;
    this addWeapon “Laserdesignator”;

    comment “Add items”;
    this linkItem “ItemMap”;
    this linkItem “ItemCompass”;
    this linkItem “tf_microdagr”;
    this linkItem “tf_anprc152_1”;
    this linkItem “ACE_NVG_Gen4”;

    Svoris 30.16kg.

    #8924
     Prikolas
    Participant

    Marksman loudoutas papildymas:

    sitas siulymas yra itraukti i arsenala.

    CUP_srifle_M110;CUP_muzzle_snds_M110;CUP_bipod_Harris_1A2_L;CUP_optic_Elcan_reflex;

    dabar kuris yra M14 silenceris arsenale nereikalingas ir ji reiketu ismesti.

    #8925
     Prikolas
    Participant

    Beneris
    KEYMASTER
    Na aš manau, kad męs or taip per daug gerai aprūpinti scaupais. Beveik kiekvienas turi galimybę pasiimit ACOG, o su juo tiek iš arti tiek iš toli dirbti labai lengva. Pamenu ant Arma 2, acog turėdavo tik granatsvaidinikas ir gal taiklusis šaulys, o čia pas mus bet kas tai turėti gali.

    Reiktų ne dadėti o kaip tik mažinti šitą prabangą. Tarkim ACOG liesti pasiimti tik būrio vadui, granatsvaidinikui ir spoteriu. kulkosvaidžiu leisti pasiimti ta kulkosvaidžio optiką. O visiems paprastesniems liesti pasiimti tik EOtech arba Aimpoint. Gi milsimą žaidžiam, net ir PvP į normalų eventą nuėjąs džiaugiesi bent kulimatorių gavęs.

    Dėl liemenių, mes įsikrovėm NIKO liemenių kaip įsikrovėm NIKO uniformų modą. Kadangi tos liemenės jokios apsaugos neturi pakeitėm i defaultines Arma 3. Tas Prikolo siūlomas modas, krūva liemenių + barzdos (+160MB) jeigu ir įdėsim gi žinot, kad madų show nebus, nustatysim pagal pasirinktą kitą ir viskas.
    Reiktų gal kokį balsavimą prasukti, bet man asmeniškai jokio skirtumo, gi neakūrinėjam kažkokios šalies ginlkuotųjų pajėgų (tuo atveju reiktų temti kuo arčiau prie konkretaus pasirinkimo uniformos/ginklai/liemenės/transportas).

    Ginklai. Turim daugiau nei pakankamai. Tikrai reikalą sugadintų jeigu kiekvienas kaip kokiam popsiniam serveryje galėtų rinktis iš krūvos ginklų. Kaip atrodys jeigu lošiam milsim, o tam pačiam squad žmonės ginkluoti (kalašais / m-4 / katiba / MX / ir dar velniai žino kuo). Nebent loštumėm kokius PMC mission.

    Turtingejam, todel ir scope daugiau turim :), bet jei is tikruju, mes pakankamai ir taip i skudurus gaunam nuo botu, ir jei atimsim mid range scopus kaip acogus is didziosios dalies specialybu stipriai sumazinsim burio efektyvuma mano nuomone.

    Del liemeniu, tai mano pasiulymas yra daugiau kosmetinis nei praktiskumo, nors mano pasiulytos liemenes kiek geresnes, nes tiesiog labai norisi tas defaultines pakeisti 🙂 , ar jas naudoti manau sutikciau su benerio pasiulymu kad reikia balsavimo. Nick vest moda vis tiek reikia mest lauk, nes jis neveikia kaip turetu.

    del ginklu pasirinkimo mano pozicija kad kiekviena specialybe galetu rinktis is dvieju ginklu. tuo budu isvengsim popso didziulio kai zmogus daug turi opciju rinktis,

    o tuo paciu zmogui duodamas pasirinkimas ir paivairinimas pagrindiniu ginklu.

    #9237
     DiGaruu
    Participant

    Aš turiu pasiūlymą dėl medic profesijos. Būtų šaunu sulaukti teigiamų ar neigiamų komentarų apie mano idėjas/pastebėjimus.

    1. XP
    Norėčiau pasiūlyti, kad medikui taip pat kiltų XP nuo išgyditų kitų žaidėjų/sužalojimų (nežinau ar taip įmanoma padaryti). Dažniausiai būna taip, kad prireikus kitus gydai, o kiti apšaudo priešus. Už nušautus priešus XP duoda, tai realiai prarandi fragų ir XP gydydamas.

    2. Loadout bug
    Armament vienoje kuprinėje (kiek pamenu HEX spalvos) pastoviai būną items (1l blood pack, morhine, keli bandage), nežinau kodėl jie visada ten įkrenta. Iš tos kuprinės pastoviai reikia išsitraukti 1l blood packus, kad tai padaryti, reikia pasikeisti kuprines. Pasikeitus kuprines į uniformą automatiškai įkrenta morhino ir bandage, kurių man nereikia, nes visas medicinines priemones laikau kuprinėje ir tenka vis iškelti šiuos dalykus. Ar įmonoma būtų padaryti, kad viskas kristų tiesiai į armament, o ne į kuprinę esančia armament?

    3. Gydymas
    Gal padėsite ir šiame forume atsakyti į man iškilusį klausimą.
    Kai kita karys praranda samonę, kokiu eiliškumu veiksmus rekėtų altikti, kad jis tinkamai būtų atgaivintas. Mano supratimu darau taip:
    1. Užlopau visas stiprai pažeistas vietas (žymimas raudonu pliusu).
    2. Suleidžia 1l kraujo.
    3. Sulopau silpnai pažeistas vietas (žymimas geltonu pliusu)
    4. Įleidžiu 500 mil kraujo.
    5. Suleidžiu morphine.
    6. Jei iki to laiko karys neatsigavo, suleidžiu epinefrino.
    Gal iš praktikos kitaip darot, arba gal čia kokia sistema yra, kaip tai atliktą turi būti.

    Lauksiu komentarų.

    #9239
     Beneris
    Keymaster

    1. XP už gydymą, berods seniau buvo impementuotas, manau turėtū iki šiol tas veikti, tiksliau žino tik @LIUC

    2. Ta kuprinė reik pakeisti kuprinę, nes būtent ją įkeliant kaip objektą ji savyje jau turi kelis itemus įkeltus.

    3. Gydymas
    3.1. Tik nukritęs be sąmonės: Viskas užlopoma + morfinas, jeigu morfinas nepadeda šaunam epio. Toliau jau atsigavęs pasakys ar reikia morfino/kraujo. (jei nepasayks deagnuozuosim).
    3.2 Be samonės pageluėjo ilgėliau: Viskas užlopoma + 1l kraujo + morfinas, jeigu morfinas nepadeda šaunam epis.
    3.3 Ant apšaudomos vietos nukritęs ne ilgiau kaip 2min. Šaunam epio ir informuojam apie tai, kad tik atsikėlęs bėgtų į priedangą.
    3.4 Jeigu be sąmonės daugiau nei 1 žmogus keliam SQL arba mediką pirmus. SQL jeigu esat netoli užduoties vietos ir ralis nepadėtas. Mediką, kad kitus sulopytų.

    Kaip žinoti ar reik morfino ar kraujo.
    Ekrano kraštai baltuoja ir vis intensyvėjančiai mirksi – reik morfino.
    Ekrano kraštai juoduoja ir vis intensyvėjančiai mirksi, pamažu dingsta spalvos – reik kraujo.

    #10097
     Strėlė
    Participant

    Beneris
    1. Kiek imanoma maziau skirtingu ginklu class name per visus kitus. (0lvl inzinierius, medikas, at gauna tokius pacius ginklus, atitinkamai tas toks pats principas per kitus levelius. reiskia jeigu nukris mano lvl as galesiu pakelti kito zemesnio lvl komandos draugo ginkla)
    2. Grazinti botu ciopa, kazkaip paskutini karta losdamas pasigedau botu ciopo
    3. pasiulymai levelinti ginklus [0 => ‘CUP_arifle_M16A4_Base’, 1 => ‘CUP_arifle_M4A3_desert’, 6 => ‘CUP_arifle_Mk16_SV’]
    4. kokiam 7lvl lesiti pakelti blufor naudojamus ginklus, tarkim AT ar MG
    5. 8 lvl leisti lootinti viska

Viewing 6 posts - 16 through 21 (of 21 total)

You must be logged in to reply to this topic.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 ARMA 3 LT

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Skip to toolbar