Misijų secenarijų pasiūlymai

This topic has 4 replies, 5 voices, and was last updated 2 years, 10 months ago by Brudas35.

 • Author
  Posts
 • #9194
   Beneris
  Keymaster

  Visi paliūlymai CMM ir kitoms misijoms ka norėtumėt sužaisti.

  #9195
   LIUC
  Moderator

  Jo butu labai faina jei kam sove gera, originali ideja misijos scenarijui – butinai uzrasykite cia, gali butu kad jusu mintis bus igyvendinta.

  #9231
   Donatas
  Participant

  Turim misiją kaip konvojaus naikinimas, tačiau kodėl patiems netapt konvojumi? T.y. turiu idėją. Galima padaryti tokią misiją kaip kažkokios dežės/deputatų nugabenimas iš vieno taško į kitą. Jie gali atsirast ir mūsų bazėj, tačiau reik nuvežt į kažkokį kaimuką, saugiai.

  Kita įdėja : miesto, būveinės, ten ale ambasados apvalymas, patruliavimas toje zonoje viskas prasideda kaip not friendly , bet kai misija įvykdoma pasidaro friendly miestas.

  #9232
   DiGaruu
  Participant

  Aš taip pat norėčiau musijos susijusios su pastato/pastatų valymo/užėmimo.

  #9881
   Brudas35
  Participant

  Misijos paiūlimas tai kad sužinom jog enemies gavo svarbią siuntą/mašiną (nežinomas dalykas ar mašina ar paketas dėl paketo dydžio tai dėžė pakraunama į sunkvežimį manyčiau) kokiam tai sandėly (ar didesnem mieste statybveteje), mūsų tikslas būtų pavogti ir saugiai parvaryti tą mašiną/siuntą į bazę būtų žinomas dalykas kad į tą miestą atvyks konvojus su šarvu, kuriuo laiku nežinomą bet geriau kai miestas dauguma priklauso mums, kitą misiją nužudyti kažkokį tai lyderį kuris būtų “gerai saugomas” mieste tai kazkokiam… tačiau jis gali mėginti pasprukti (tik įvykus pirmiems kontaktamms su mumis), pasprukimo kelias mums nežinomas taip pat jei yra galimybė gali bėgti su mažu čiopuku ar ,mašina gal net peščiomis jei jis pabega kazkiek tai metru gal 1km tada misija pralaimeta. :DDD gal patiks kam nors mano idėjos 😀

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2020 ARMA 3 LT

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Skip to toolbar