PvP misijos pasiulymai.

This topic has 5 replies, 4 voices, and was last updated 7 years, 6 months ago by LIUC.

  • Author
    Posts
  • #9117
     Beneris
    Keymaster

    Kaip maciau labai jau spaminam skype chate del tos PvP misijos.
    Būtų geriausia jeigu čia visi surašytume savo norus, pasiulymus ir lūkesčius kaip ta PvP misija turėtų atrodyti, kokį funkcionalumą turėti.
    iš visko mėginsim sulipdyti kažkokį konceptą.

    Taigi pagrinde reikėtų nuspresti:

    1. Kokių modų norim?
    2. Respawn? Taip/Ne
    3. Raliai?
    4. Transportas?
    5. Misijos tipas?(Attack and Defend / Sector Control / Team versus Team)
    6. Factionai
    7. Visa kita ko jūs norite ir tikitės.

    #9120
     Beneris
    Keymaster

    PvP kaip man atrodo turėtų būti.

    1. Modai: CBA, ACE, TFAR, ir CUP (unitai, ginklai, terainai).
    2. Jokių respwan, kaip turi vieną gyvybę baigesi visi rembo style ir daugiau adrenalino.
    3. Jeigu neturim respawn nereikia ir ralių.
    4. Priklausomai nuo misijos užduoties būtų galima duoti lengvą transportą, tik su ginklu tiek be jo.
    5. TvT, misijos galėtų būti:

    • Vip išsaugojimas
    • Vip extractionas
    • Transporto sunaikinimas
    • Kokių nors dokumentų paėmimas iš konkrečios vietos

    6. Būtų galima pagal modlista pasidaryti kelis factionus su nustatytomis rolėmis ir atitinkama ekipuote kievieno factiono rolės karių. Pusės galėtų būti: US, RUS, Takistan army, talibai.
    7. Manau būtų galima pasidaryti templeitą su tais factionais, jų ekiptuote ir pagrindiniais trigeriais bei funkcijomis kurių dažniausiai reikia. Vėliau tą templeitą būtū lengva kopijuoti į vis kitą žemėlapį ir pritaikyti prie konkrečios misijos. Ateityje jeigu viskas eisis kaip jau LIUC sakė būtū galima padaryti, misijų sąrašiuką ir jas generuoti automatiškai.
    Maždaug išsirenkam map, liutas uždeda PvP misiją su tuo map. Sueinam į mųsų fakcionų slotus. Paleidžiama misija, iš misijų sąrašo random išrenkama vieta ir misija. Abi pusės spawina pagal scipto parinką vietą, šalia spawina ammobox ir tarkim technika jeigu reikalinga. 2-3 minučiu pasiruošimas ir galima pradėti.

    • This reply was modified 7 years, 6 months ago by Beneris.
    #9125
     Krosas
    Participant

    Aš pasiūlyt daug negaliu, dar dvi savaites ir išvykstu. Esu žaidęs visokių pvp, blogiausios tos būdavo, kai kas nors neveikdavo. Arba komandos buvo neisbalancuotos, tipo vienoje elitas, kitoje naujokai, arba mediniai.
    Del misijos įvairovės, reike išbandyt viską.
    Bet man prie širdies, sector control, taip kaip Liuc Real Combat, buvo idealiauses projektas. Tam ir buvo sukurtas Cmm, kad testuoti Rc naujoves.

    Senas vilkas Arma žaidimų serijoje.
    Mano Youtube kanalas CrossfireeLT, rasite įvairių įrašų nuo Arma 1 iki šių dienų.

    #9130
     Prikolas
    Participant

    as siulau naudoti Squad zaidima, kai kyla pasaudyti viens kitam makaules 🙂

    #9131
     Beneris
    Keymaster

    Ne visi turi SQUAD.

    #9143
     LIUC
    Moderator

    Squad yra Squad , o arma yra arma

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 ARMA 3 LT

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Skip to toolbar