PvP VIP misija ir pastabos jos tobulinimui

Tagged: ,

This topic has 2 replies, 2 voices, and was last updated 8 years, 1 month ago by senis.

  • Author
    Posts
  • #8677
     Beneris
    Keymaster

    Žodžiu prasiblaškymui ir paivairinimui Liutas kuria PvP misiją su VIP.
    Jau kažkurią dieną mėginom ją sužaisti, kažkąm patiko, kažkam nelabai 😉

    Taigi čia visi gali surašyti savo pastyebėjimus, kas patiko ko trūksta ir ko galbūt yra per daug

    #8678
     Beneris
    Keymaster

    Vazidelis iš mano pusės.

    1. Reikia įjungti HUD, kad bent jau matytume ant kokios padieties yra ugnies keitiklis (single fire/full auto), nes pastarają kartą mėginant, turėjau išauti į orą kad išsiaiškinčiau ant kurios padėties jis yra, kitiems fireteam nariams tai labai nepatiko 😀

    2. Gal reiktų bluforams nelesiti išjudėti iš main base bent 5min, kad opfor spėtų gynybai pasiruošti. Nes aną kartą pirmu užėjimu viena komanda turėjo belenkiek laiko pasiruošimui, kol bluforai krapštėsi, o antru mėginimu nespėjo net viečikių išsirinkti.

    3. Per daug gėrio dėžėse, reiktų apriboti granatų ir sprogmenų kiekį. (10 frag granatų, 10 smoke, 2 IED, 3 rasteskes, 5 vaistineles, 15 morfino, 15 epinifreno, 5 NVG);

    4. Iškart po VIP nušovimo stabdyti misiją, identiškai stabdyti kaip viena iš komandų visa negyva.

    5. Galbūt duoti racijas ebtn jau bluforams.

    vat tokie mano pasvaigimai

    #8680
     senis
    Participant

    Man visiskai tinka toks pasiulimas.gal tik dadet smelio maisu opforams kad galetu bent jau apsikast . aisku ne iki tokio kad perlipt butu negalima.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2024 ARMA 3 LT

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Skip to toolbar